Благодійні змагання на Київщині: Bilogorodka cup 2022

У суботу, 27 серпня, у селище Білогородка (Київська область) відбувся щорічний турнір з кікбоксингу WAKO Bilogorodka cup.

На змагання прибули представники дев’яти регіонів України. Загалом на рингу і татамі виступили понад 400 спортсменів з 35 клубів.

Розіграш нагород Bilogorodka cup 2022 був у всіх вікових категоріях. Як зауважив співорганізатор турніру Микола Косюк, у манежі місцевого стадіону «Колос» встановили два ринги: на великому – змагалися старші учасники, тоді як на маленькому – наймолодші представники кікбоксингу WAKO. Також запеклі баталії розгорталися і на татамі.

Усі учасники проявили незламний дух та характер попри свій вік. Тому нагороди вручали як за командні досягнення, так і за особисті здобутки. Додамо, що поміж учасників змагань у Білогородці були й ті, хто зараз боронить наші кордони на передовій, зокрема бійці з ССО «Азов» (Київ).

Турнір завершили гала-вечором, у програмі якого виступили учасники та призери міжнародних змагань.

Організаторами турніру виступили Білогородська сільська рада, клуб «Арт Спорт» і Святопетрівський спортивний клуб.

Нагадаємо, що Bilogorodka cup був благодійним заходом: збирали гроші на допомогу хлопцям-воїнам з Білогородської територіальної громади, які наразі служать у Донецькій області.

Змагання відбувалися із дотриманням норм, які діють під час воєнного стану.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO