Висока конкуренція та підсилення збірної. Післямова ЧУ-2023

З 27 по 30 квітня 2023 року у Броварах пройшов Чемпіонат України серед дорослих і Всеукраїнські змагання з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дітей. Представляємо до вашої уваги коментарі старших тренерів дорослої та молодіжної збірної України стосовно рівня підготовки спортсменів-учасників ЧУ-2023.

Так, старший тренер національної команди України з кікбоксингу WAKO у розділі К1 Іван Зінченко відзначив високу конкуренцію у певних вагових категоріях:

«Загалом, класний вийшов чемпіонат. Попри складну ситуацію в країні, у багатьох вагових категоріях була чимала кількість спортсменів, що не може не радувати. Особливо мене, як старшого тренера збірної».

Про молодь, яка значно підтягнулася, і про те, що дорослу збірну очікує підсилення, розповів старший тренер молодіжної збірної України з кікбоксингу WAKO у розділах К1 та лоу-кік Володимир Єрьомін:

«На чемпіонаті було багато яскравих спортсменів, тому було дуже багато яскравих поєдинків! На мою думку, збірна серед дорослих цього року буде сформована потужна. Підтягнулися багато юніорів, які мають досвід міжнародних змагань!»

За підсумками змагань впевнену командну перемогу здобула Харківська область (головне фото). Збірні Києва та Дніпропетровської області посіли друге і третє місця відповідно.

Вже у червні на нашу команду чекає міжнародний старт у Будапешті. Столиця Угорщині приймає традиційний щорічний Кубок світу з кікбоксингу WAKO.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO