Вперше в Україні провели атестацію спортсменів згідно з національними вимогами

Днями на базі клубу Київської області Lock&Load відбулася перша офіційна атестація Національної федерації кікбоксингу України WAKO на здобуття кікбоксерами “кольорових” поясів.

Як відомо, у світі та Європі вже тривалий час проводять поясну атестацію під егідою Всесвітньої асоціації кікбоксерських організацій (WAKO). Настав час і для України. НФКУ розробила загальні правила атестації на пояси, що дозволить відстежувати розвиток кікбоксерів усієї країни.

Примітно, що атестація на пояс буде доступна для кожного спортсмена, який займається кікбоксингом. Адже відомо, що частина батьків не хоче, аби їхні діти брали участь у змаганнях. Тому така атестація буде вагомим кроком у розвиток для тих, хто не зможе через обставини виходити на змагання в татамі-розділах.

Незабаром розповімо детальніше про “поясну” систему, а також розкриємо всі “секрети”, закладені у сертифікат на пояс. Так! На підтвердження атестації надається офіційний документ національного формату – а це означає, що й всесвітньої організації!

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO