Національна команда України замкнула топ-5 Turkish Open 2021

В Анталії (Туреччина) завершився розіграш нагород шостого Кубка Європи з кікбоксингу WAKO Turkish Open. Національна команда України повертається додому з шістьма медалями.

У турнірі серед дорослих спортсменів маємо дві золотих і дві бронзових відзнаки. У фулі в категорії до 86 кг перемогу здобув Артем Мельник (м. Житомир, тренує Вячеслав Гопанчук). На першу сходинку в лайт-контакті (вага до 71 кг) піднявся Євген Клименко (м. Одеса, підготував Станіслав Гордієнко). Єдину жіночу нагороду на Кубку Європи 2021 в Туреччині виборола Аліна Мартинюк, яка стала третьою в розділі К-1 у вазі до 60 кг (м. Рівне, тренер Роман Кроль). Ще одну бронзову медаль до скарбнички національної команди поклав Сергій Борщан (м. Одеса, тренується у Станіслава Гордієнка).

У змаганнях старших юніорів українці також піднімалися на п’єдестал пошани. Так, золотими стали Марк Гусар, який виступив у фул-конакті до 71 кг (м. Верхньодніпровськ, тренер Василь Яцков), і Олександр Воронцов, який презентував Україну в лайт-контакті в категорії до 67 кг (м.Одеса, тренер Станіслав Гордієнко).

У загальнокомандному заліку країн-учасниць Turkish Open 2021 Україна посіла п’яте місце.

Додамо, Кубок Європи з кікбоксингу WAKO Turkish Open 2021 проходив з 8 по 12 квітня.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO