О.Павленко отримала спецвідзнаку від WAKO Польща

Польський союз кікбоксингу вручив спеціальну нагороду президенту Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ользі Павленко. Подія відбулася в рамках урочистої конференції організації, на яку прибули представники ПСКб з усієї країни. Від початку війни польські колеги всіляко допомагають і підтримують нас, зазначила Ольга Павленко у коментарі для пресслужби НФКУ: 

«Приємно, що вони запросили мене на цю подію як VIP-персону. Мені надали слово під час події, вручили відзнаку і всіляко підтримували. Вони – неймовірні люди. Таке ставлення було неочікуваним для мене.

Раніше нас з поляками ставили один проти одного. Це суперництво відчувалося досить гостро навіть поза рингом. Але сьогодні це дійсно наші друзі. Ми розуміємо, що таке спорт: на рингу ти – боєць, а поза рингом – друг. Сподіваюся, це триватиме і надалі.

Суперники українців на ВІ-2022. Коментар ТШ

Хочу висловити велику подяку президенту Польського союзу кікбоксингу Пьотру Шєгончинському, голові жіночого комітету WAKO Польща Катажині Кочішевській-Палач, моїй подрузі, судді міжнародної категорії «А» Беаті Сенковській і всьому керівництву Польського союзу кікбоксингу за те, що вони допомагають нашим хлопцям і дівчатам готуватися до Всесвітніх ігор. Тому що без їхньої допомоги нам було б неймовірно складно рухатися в цьому напрямку. Вони підставили плече підтримки. Вони пам’ятають про нас і завжди підтримують».

Всесвітні ігри 2022 заплановані на 7-17 липня в місті Бірмінгем (Алабама, США). Турнір з кікбоксингу відбудеться 13-14 липня. Україна представлена п’ятьма спортсменами: Орфан Сананзаде, Віталій Дубіна, Роман Щербатюк, Дарина Іванова, Аліна Мартинюк.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO