Президент НФКУ Ольга Павленко: «Планетарний форум серед дорослих буде непередбачуваний»

Минулого вікенду в Угорщині завершився Кубок світу з кікбоксингу WAKO, який традиційно щорічно проходить у Будапешті і має назву Hungarian Kickboxing World Cup. 26-й розіграш цього турніру було відкладено майже на півтора року через світову пандемію. Нарешті у вересні 2021 року вирішено провести світові змагання в угорській столиці, що стало першим масштабним стартом для світової спільноти WAKO з березня 2020 року.

Кубок світу в Будапешті також дозволив зустрітися керівництву Всесвітньої асоціації кікбоксерських організацій в офлайн-режимі й вирішити багато нагальних питань. З-поміж них, обрання нового президента європейського WAKO та членів правління континентального осередку. Вітаємо президента Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольгу Павленко з переобранням в президію WAKO Europe на наступні чотири роки.

«Дякую за вітання. Ми нарешті всі зібралися у Будапешті, де провели зустріч, на якій визначилися з подальшим курсом роботи європейського представництва ВАКО, а також переобрали Іствана Кіралі на пост президента. Звісно, мені приємно, що і мої зусилля у розвитку кікбоксингу ВАКО були відзначені членами WAKO Europe, які підтримали мою кандидатуру в президію нашої континентальної асоціації. Відзначу, що рада правління європейського ВАКО була розширена, було вирішено додати нових членів», – поділилася подробицями голосування Ольга Павленко.

Враховуючи, що кікбоксери всього світу практично півтора року залишалися без міжнародних виступів, багатьох цікавило, наскільки спортсмени готові до бою, чи якісною була підготовка упродовж карантинних обмежень. Адже незабаром проходитиме Чемпіонат світу серед дорослих, на якому в розділі К-1 будуть розіграні ліцензії на Всесвітні ігри 2022 року.

«Звісно, пауза у світових змаганнях була чималою через карантин, тому всі неймовірно скучили за повноцінними стартами. Попри все, рівень підготовки у всіх був фантастичний. Спортсменам було дещо непросто психологічно, давалася взнаки велика змагальна пауза, проте вони отримали нове дихання напередодні Чемпіонатів світу та Європи.

Очікую, що планетарний форум серед дорослих буде непередбачуваний, в першу чергу, тому що за два роки підросли юніори, а також через відбір на головний неолімпійський старт чотириріччя, на якому кікбоксинг WAKO представлений розділом К-1 Style», – підкреслила президент НФКУ.

Стосовно виступу збірної України, то тут можна лише подякувати всім спортсменам і тренерам. Командно «синьо-жовті» вибороли другу позицію серед 46 країн-учасниць Кубка світу. Проте відпочивати довго не вийде, адже попереду збірників чекають навчально-тренувальні збори.

«Загалом збірна України виступила добре. Вважаю, що хлопці й дівчата готові до міжнародних стартів. Усі в очікуванні Чемпіонату світу. Наразі короткий перепочинок, а вже з 23 вересня розпочнуться збори, які триватимуть до 8 жовтня», – зауважила Ольга Павленко.

Нагадаємо, доросла першість світу проходитиме в Італії з 14 по 24 жовтня. На юніорів в цьому році очікує континентальний чемпіонат, запланований у Чорногорії на 5-14 листопада.

Олександра Кузнєцова, пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO