Президент СКУ І.Шевляк: «Завжди цінно відчувати себе частиною великої спортивної родини»

Перед стартом Чемпіонату України серед юніорів, юнаків і дітей 2023 року, який пройшов у Броварах, наша федерація спільно зі Спортивним комітетом України провели важливий захід – Всеукраїнський суддівський семінар. Президент СКУ Ілля Шевляк прокоментував цю подію:

«Такі [семінари] є загальною практикою Спортивного комітету України, в рамках яких ми підтримуємо наші федерації в організації суддівських та тренерських семінарів. Цього разу було проведено семінар для суддів з кікбоксингу WAKO напередодні Чемпіонату України. Важливо, що акцент було зроблено на обговоренні змін до правил змагань, прийняті міжнародною федерацією, а також зосереджено увагу на практичних аспектах психології суддівства в спорті та наданні першої медичної допомоги на змаганнях».

Окрім цього, Ілля Миколайович, який був запрошений на Чемпіонат України як почесний гість, поділився враженнями від цієї події:

«Мав честь бути запрошеним на Чемпіонат України. Для мене це завжди цінно відчувати себе частиною великої спортивної родини. Враження стабільно позитивні: велика кількість учасників, розуміння потужного потенціалу кікбоксингу в Україні, яскраві поєдинки та чесні перемоги!!!».

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO