Склад збірної України на дорослу першість Європи 2022 року

З 11 по 20 листопада 2022 року в Анталії (Туреччина) відбудеться Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед дорослих (усі розділи). Попри війну в Україні наша команда буде представлена на цих змагань, хоч і не в найоптимальнішому складі.

У чоловічому турнірі виступатимуть Максим Семенчук, Олександр Українець, Ростислав Герасименко, Павло Замятін, Артем Мельник, Олександр Ксєнзов, Микола Ксєнзов, Станіслав Данічев, Тимур Бриков, Павло Михайлиця, Олег Безпятий, Святослав Гасюк, Данило Петін, Гліб Мазур, Богдан Ситник, Євген Клименко, Іван Ткаченко, Олексій Зєнков, Микита Курдюков, Данило Проломов, Олександр Дрозд, Данило Стрілець, Максим Стецій, Михайло Пашков, Нікіта Несін, Дмитро Пономаренко, Олексій Бабенко, Павло Голованчук.

Жіночу половину команду представлятимуть Дарина Іванова, Аліна Мартинюк, Олеся Булгакова, Марія Бєлкіна, Вікторія Гуреєва, Уляна Полуянова.

Тренерський склад збірної на ЧЄ-2022: Володимир Акімов, Віталій Лі, Іван Зінченко, Володимир Єрьомін, Андрій Шапошніков, Костянтин Деморецький, Антон Артюх, Станіслав Войтенко.

У міжнародному складі кікбоксерської Феміди працюватимуть двоє українців: Юрій Зубов – суддя в рингу, Максим Єгоров – суддя на татамі.

Зауважимо, що на європейському чемпіонаті в Туреччині розігруватимуться ліцензії на Європейські ігри та на Всесвітні ігри єдиноборств. Обидві події заплановані на наступний, 2023 рік.

Нагадаємо, у жовтні юніорська збірна України виборола 38 нагород Чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO