Суперники українців на ВІ-2022. Коментар ТШ

Українці дізналися своїх опонентів на старті Всесвітніх ігор у Бірмінґемі. У жіночому турнірі Дарина Іванова (52 кг) зустрінеться з канадійкою, Аліна Мартинюк (60 кг) – з румункою. Що ж до наших чоловіків, то Орфан Сананзаде (63,5 кг) проведе перший бій проти болгарина, Віталій Дубіна (75 кг) – проти канадця, а Роман Щербатюк (+91 кг) – проти венесуельця.

Читайте також: Розминка перед вирішальним двобоєм: українські ліцензіати ВІ-2022 на КС в Угорщині

Заслужений тренер України Іван Зінченко, який очолює підготовку українських кікбоксерів до прийдешніх Всесвітніх ігор, прокоментував перших суперників для українців на ВІ-2022:

“Результат жеребкування задовільний. Ми маємо непогані шанси пройти у наступне коло змагань, адже кожному з наших спортсменів вистачає технічної майстерності, досвіду та психологічної впевненості, щоб пройти далі. Якщо все добре складеться, то друге коло буде важче за перше. Однак ми налаштовані оптимістично, тому з впевненістю дивимося на прийдешні виступи. Можу запевнити, буде дуже гаряче і всі викладатимуться на повну, щоб показати, наскільки сильний фізично і духовно Український народ”.

Rivals of Ukrainians at TWG-2022. Coach’s comment

Турнір з кікбоксингу WAKO під час The World Games 2022 триватиме з 12 по 15 липня.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO