Україна виграла медальний залік Кубка Європи 2023 в рингових дисциплінах

На рахунку українських кікбоксерів 16 золотих, 9 срібних і 5 бронзових медалей.

У татамі-турнірі наша команда впевнено увійшла до топ-8 збірних турніру. Українські кікбоксери вибороли 6 золотих, 5 срібних і 10 бронзових відзнак.

Налаштовували бійців для якісної роботи у рингу тренери Анатолій Лабатюк, Лариса Березенко, Сергій Хрептун.

На татамі згуртованою тренерською командою були Павло Замятін, Вадим Найчук, Ольга Галищева, Уляна Машкова.

Очільник української делегації на Кубку Європи в Хорватії, віцепрезидент Федерації кікбоксингу України WAKO Олег Барков розповів про злагоджену та професійну роботу тренерського штабу:

«Попри те, що більшість спортсменів поїхали на змагання без особистих тренерів, кожен спортсмен був оточений увагою та підтримкою, було налагоджено секундування та підтримка команди.

Відповідальним за організацію згуртованості команди з рингових дисциплін був Анатолій Лабатюк, який за допомогою Лариси Березенко та Сергія Хрептуна чітко налаштували роботу команди.

За татамі-дисципліни відповідальним був діючий спортсмен-тренер Павло Замятін, який за допомоги Ольги Галищевої, Вадима Найчука та Уляни Машкової, організував гідний виступ наших спортсменів на татамі.

Також хочу висловити особливу подяку батькам спортсменів, які у всьому підтримували наших тренерів.

Окремо вдячний Крістіні Костак за чудову організацію поїздки, комфортні умови проживання та швидке повернення додому».

Змагання проходили 10-12 лютого 2023 року в м. Карловаць (Хорватія). У події взяли участь понад 2,7 тисяч учасників з 32 країн. Збірна України була представлена зусиллями 85 делегатів.

Дякуємо нашій команді за чудовий виступ!

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO