Домашня перемога Чернігова на юнацько-юніорському КУ-2021

З 18 по 21 листопада 2021 року в Чернігові відбувався Кубок України з кікбоксингу серед дітей, юнаків та юніорів.

На всеукраїнській турнір прибули представники 32 команд з Донецької, Дніпропетровської, Київської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей, а також м. Київ і навіть республіки Білорусь.

Регіональний залік виграла Чернігівська область. Вклад у домашню вікторію зробили такі клуби: Октант, Чернігів–Щит, Атлет, Фортуна, Колос, КПНЗ ДЮСШ «Україна» ЧМР.

Другу позицію виборола збірна Херсонської області. До цього долучилися кікбоксери зі спортклубів «Акцент», ДЮСШ 6, Ультиматум.

Трійку областей замкнула Київщина. До її скарбнички медалі поклали представники команд Lock&Load, У-Вей.

Додамо, що дуже потужно виступили гості з Білорусі клуб «Топ Файтер», який посів третє місце серед 32 команд-учасниць.

Раніше ми писали про десятку кращих СК та ДЮСШ в Одесі.