10 найрезультативніших команд першості м. Києва 2017 року

kiev-2017-champЗ червоної доріжки розпочали в минулий уїк-енд чемпіонат міста Києва з кікбоксингу WAKO 2017. Кожна команда була представлена під гучні оплески та драйвовий музичний трек. Пройшлися червоною доріжкою й почесні гості та організатори змагань. З вітальним словом виступила президент Федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко. Підтримав всіх учасників президент Української ліги єдиноборств WIZARD Сергій Дирдін. Тепло привітали спортсменів, тренерів та організаторів віце-президент Федерації кікбоксингу WAKO Сергій Руденко та керівник Київського відділення Міжнародної асоціації ветеранів підрозділу антитерору «Альфа» Сергій Лебедко. Побажав успіхів всім голова Київської федерації кікбоксингу WAKO Андрій Мартинов.

Окрім святкового параду учасників та виступів почесних гостей, під час урочистої церемонії відкриття відбулося вручення посвідчення майстра спорту міжнародного класу багаторазовому призеру міжнародних змагань Саміру Мехбалієву. Відзнаку спортсмен отримав з рук президента Федерації кікбоксингу України WAKO Ольги Павленко.

Впродовж двох змагальних днів – 7 і 8 жовтня – на рингу й татамі боротьбу за нагороди вели не лише представники київських клубів. Приїхали на змагання й спортсмени Київщини та Житомирщини. Загалом за нагороди сперечалися кікбоксери 25 команд. А в цілому кількість учасників чемпіонату міста Києва сягнула 270 чоловік.

Високою результативністю, як за якістю, так і за кількістю, можуть похвалитися атлети київського клубу «Перспектива». На їхньому рахунку 27 відзнак, з яких 13 найвищого ґатунку. Однак на п’яти їм наступали гості з Житомирської області: представники клубу РФК вибороли 26 медалей, де 12 золотих. Топ-3 кращих команд чемпіонату м. Києва замкнула ДЮСШ №24 з 16 нагородами (9 перших місць).

До першої п’ятірки командного заліку також увійшли клуби, в активі яких по 13 відзнак – це F. C. F. та WIZARD. В них 9 і 7 золотих нагород відповідно.

Команда «Ринг» з Києва була результативною кількісно – 25 медалей, однак за показником «перше місце» вона посіла тільки шосте місце в загальнокомандному рейтингу – 6 перших місць.

З 7-го по 9-е місце зайняли такі клуби: Макс спорт, Арсенал, True Way. А десятку кращих замкнув ОЛІМП, один з двох клубів Київщини, які взяли участь в турнірі.

«Відзначу високий рівень організації цього чемпіонату, функціонери провели хорошу підготовчу роботу, що, як бачимо, дало гарні плоди. Приємно бачити стількох спортсменів, які прагнуть продемонструвати свої вміння. Відзначу збільшення кількості клубів-учасників, що свідчить про зростання популярності кікбоксингу WAKO в столиці. Зауважу, це були відбіркові змагання зокрема для юних спортсменів, щоб обрати кращих для участі у Всеукраїнському турнірі «Молодь Дніпра», який проходитиме 12-15 жовтня, та Чемпіонаті України серед юніорів та юнаків, запланований на 25-29 жовтня в Броварах», – розповіла очільниця Національної федерації кікбоксингу WAKO Ольга Павленко.

Жодні змагання не можуть проходити без суддівського пильного ока. Не став виключення і Київ, де під керівництвом головного судді турніру Станіслава Ковтуненка працювала суддівська бригада з 16 чоловік.

Тепер зі столиці прямуємо до Дніпра, куди вже в найближчі вихідні з’їдуться кікбоксери з усієї України, аби виступити на національному чемпіонаті 2017 для дорослих (розділи K-1, фул-контакт, поїнт-файтинг, музичні вправи) і всеукраїнському турнірі «Молодь Дніпра» для юнаків та юніорів.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO