100% результативність українців на Кубку Європи-2018 у Хорватії

Karlovac-Open-2018-1З 8 по 11 лютого хорватське місто Карловаць приймало Кубок Європи з кікбоксингу WАKО – Karlovac Open 2018. Команда України прибула на змагання у складі 9 атлетів, і кожен з них виборов індивідуальну нагороду.

На турнір приїхали 1878 кікбоксерів з 28 країн Старого світу, але, незважаючи на таку конкуренцію, українців пізнавали і боялися. Адже, як пояснив головний тренер «синьо-жовтої» команди В’ячеслав Гопанчук, наші кікбоксери є грізними опонентами:

«На такі змагання приїжджають клубами, а ми приїхали як збірна України, в національних костюмах, з прапором. І ми виділялися серед інших. Відстояли честь нашої держави. Нас всі помітили, з нами рахувалися, ми відчували повагу до нас при спілкуванні з представниками різних країн. Бо протягом останніх двох років збірна України у рингових розділах лідер у світовому кікбоксингу. Ми ще раз підтвердили цей високий статус», – зазначив він.

У видовищних фінальних протистояннях з представниками європейських шкіл українці сім разів святкували перемогу й двічі стали срібними призерами, виступаючи в таких розділах, як фул-контакт, лоу-кік, К-1.

У фул-контакті у вазі до 75 кг чемпіоном став Артем Мельник з Житомира, а в категорії до 91 кг – Олександр Акімов з Харкова.

Кращими в лоу-кік є житомирянин Андрій Меленівський (до 71 кг) та харків’янин  Андрій Сиротенко (до 75 кг).

В К-1 наші кікбоксери тричі піднімалися на першу сходинку п’єдесталу пошани: Богдан Стенько з Кривого Рогу – в 63,5 кг, Богдан Базюк зі Стрия – в 67 кг, а ще один стриянин Святослав Гасюк – у 71 кг.

Поступилися у «золотих» сутичках двоє українців. Це єдина представниця в нашій команді в жіночій частині змагань Юлія Демченко з Харкова, яка виборола срібло в лоу-кік у вазі до 60 кг. А також Андрій Сташків зі Стрия, який представляв Україну в 60 кг розділу К-1.

Головний тренер збірної В’ячеслав Гопанчук оцінив виступ своїх підопічних на міжнародному рівні, виділивши, що до Хорватії відправилися не перші номери збірної:

«Людей було багато, змагання були розкидані на два зали. Враховуючи цей нюанс, я задоволений. Як ви знаєте, від України було 9 бійців, при цьому це був другий склад. І лише Артем Мельник є номером один молодіжної збірної. Решта спортсменів – це другі номери, які поїхали з метою показати тренерському складу збірної, що вони конкурентоспроможні на міжнародному рівні, що вони теж можуть виборювати медалі. Тож на найближчих Чемпіонатах України очікується запекла боротьба, другі номери серйозно наступають на п’яти лідерам», – зауважив він.

Вже наприкінці лютого в Харкові кращих будуть визначати студенти. Затим настане черга юніорів й дорослих. Змагальний 2018-й рік набирає обертів.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO

Karlovac-Open-2018-2

Karlovac-Open-2018-3

Karlovac-Open-2018-4

Karlovac-Open-2018-5

Karlovac-Open-2018-6

Karlovac-Open-2018-8

Karlovac-Open-2018-7

Karlovac-Open-2018-9