2 в 1 на Донеччині: КУ-2021 і турнір пам’яті П. Орла

З 2 по 5 вересня в місті Бахмут (Донецька обл.) відбулися національні змагання з кікбоксингу WAKO – Кубок України серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок, присвячений пам’яті Павла Опанасовича Орла.

Протягом трьох днів кращих на рингу і татамі визначали кікбоксери з 17 областей – Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

У дорослому турнірі володарем Кубка України стала команда Харківщини, друге місце в заліку посіли спортсмени Донеччини, а третє –  представники Києва.

В юнацько-юніорському всеукраїнському турнірі топ-3 виглядає так: ЧСК «Вітязь» м. Чугуїв (Харківська обл.), ДЮСШ №5 (Рівненська обл.), «Вулкан» (Черкаська обл.).

Додамо, раніше ми писали, хто виграв Кубок України серед дорослих у 2020 році і які команди увійшли до топ-10 турніру, присвяченому П. О. Орлу.