23 нагороди закарпатських кікбоксерів на змаганнях Словацької ліги

zakarpattya-slovak-2019

Минулого уїк-енду в словацькому місті Пряшів пройшов черговий етап розіграшу Чемпіонату Словацької ліги з кікбоксингу WAKO, участь у якому взяли 26 команд з Польщі, Словаччини та України. Ми були представлені зусиллями збірної Закарпатської обласної федерації WAKO.

Серед майже 300 учасників кількість українських кікбоксерів склала 18 чоловік. За якістю виступу на турнірі закарпатська команда посіла третє підсумкове місце.

Як розповів президент Закарпатського осередку НФКУ Анатолій Перцев, «старт у Пряшеві був етапом підготовки збірної Закарпаття до Кубка України, який проходитиме 15-17 листопада в Рівному. Там команда нашої області буде представлена ​​52 спортсменами з усіх клубів кікбоксингу ВАКО в Закарпатській області».

Що ж до кількісного результату українців, то: представники спортивного клубу «Іппон» (тренер Олег Мартиненко) вибороли 16 нагород, з яких п’ять золотих; спортсмени СК «Спартак» (наставник – Олександр Семич) завоювали п’ять відзнак, де три – найвищого ґатунку; а кікбоксери спортклубу «Золотий Скорпіон» (тренер – Ігор Шимоняк) – дві золоті.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO