5 українських кікбоксерів вибороли ліцензії ВІ-2022 +ФОТО

На Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO, який цими днями триває в італійському містечку Лідо-де-Єзоло, визначилися володарі ліцензій на головний неолімпійський старт чотириріччя – Всесвітні ігри 2022 року.

Ліцензійних категорій було тільки шість. І лише в розділі К1. На рахунку наших кікбоксерів практично 100% показник – п’ять ліцензій. Офіційне підтвердження від Всесвітньої асоціації кікбоксерських організацій (ВАКО) надійшло у п’ятницю, 22 жовтня.

Україна взяла максимальну квоту в чоловічій частині турніру: у 63,5 кг виступатиме чемпіон ВІ-2017 Орфан Сананзаде (м. Кривий Ріг), у 75 кг – також наш чемпіон Всесвітніх ігор Віталій Дубіна (м. Херсон), і в +91 кг – це буде Роман Щербатюк (м. Черкаси).

Ще дві ліцензії з трьох можливих ми отримали в жіночій половині змагань: у 52 кг виступить Дарина Іванова (Київська обл.), а в 60 кг – Аліна Мартинюк (м. Рівне). Лише у вазі до 70 кг буде без України.

Зауважимо, що Всесвітні ігри 2022 року прийматиме м. Бірмінґем, штат Алабама (США) з 7 по 17 липня. Турнір з кікбоксингу в рамках ВІ-2022 запланований на 10-15 липня.

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO