5 українських кікбоксерів розпочали підготовку до головного неолімпійського старту чотириріччя

Заслужений тренер України Іван Зінченко, який очолює підготовку українських учасників Всесвітніх Ігор 2022, прокоментував початок зборів у Польщі:

«Спортсмени прибули за кілька днів до початку зборів, щоб мати більше часу на адаптування, і вже включилися в роботу.

Наша підготовка до Ігор у США ділиться на три етапи. Перший етап включає в себе фізичну та функціональну підготовку, який буде закінчуватися у Будапешті виступом на Кубку світу».

Старший тренер збірної Іван Зінченко розповів, з якими труднощами зіштовхнулися деякі учасники підготовчого кемпу через війну в Україні:

«Наразі наше завдання ускладнене тим, що наші спортсмени пережили важкий час. Наприклад, Віталій Дубіна приїхав з Херсона. Там не було у нього можливості тримати себе в оптимальній кондиції. Роман Щербатюк, який приїхав з передової і якого було неймовірно складно витягнути на збори. Також Дарія Іванова, яка перебувала у Києві під час спроб росіян окупувати столицю.

Час для їхнього входження в повну бойову готовність дуже стислий, але це треба робити. І робити так, щоб це пройшло без травм. Щоб плавним ходом ми зайшли в оптимальну форму».

Окрім названих вище спортсменів, до Всесвітніх Ігор готуються Аліна Мартинюк та Орфан Сананзаде.

У штабі підготовки також працює Заслужений тренер України Віталій Лі.

Нагадаємо, Всесвітні ігри відбуваються раз на чотири роки. В 2022 році подія проходитиме в американському місті Бірмінгем з 7 по 17 липня. Змагання з кікбоксингу WAKO заплановані на 13-14 липня. Віталій Дубіна та Орфан Сананзаде виступатимуть на Всесвітніх іграх у статусі діючих чемпіонів турніру.

Олександра Кузнєцова, пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO