60 команд вели боротьбу на Всеукраїнському турнірі пам’яті П.О.Орла

cherkasy-orel-2019

Минулими вихідними у Черкасах провели масштабні змагання для юнаків та юніорів, присвячені пам’яті родоначальника кікбоксингу в Україні Павла Опанасовича Орла. На турнір завітали команди з усієї країни – а це 60 клубів з 16 регіонів.

З-поміж півтисячі учасників найбільшу кількість нагород зібрали кікбоксери чугуївського клубу «Вітязь» (Харківщина). Практично три десятки золотих вони повезли додому.

Удвічі менше, 12 перших місць, виборов РФК (Житомирщина). Однак цього результату вистачило, щоб стати другим клубом турніру

Найрезультативнішу трійку змагань замкнув «Макс спорт» з Києва. Завдяки сімом нагородам найвищого ґатунку.

Дещиці – а саме однієї золотої – не вистачило рівненському FCLC та одеському «Капітану», аби поборотися за третій рядок підсумкової таблиці. Ці команди розмістилися на четвертому і п’ятому місці відповідно.

Враховуючи чималу кількість учасників Відкритого всеукраїнського турніру з кікбоксингу, присвяченого пам’яті П.О.Орла, виокремимо команди, які фінішували у другій половині топ-10 події: це – «Отаман» (Київ), КДЮСШ «Ринг» (Київ), САЗ (Одещина), «Барс» (Дніпропетровщина), «Будокан» (Рівненщина). Але і цим клубам на п’яти наступали решта команд-учасниць.

Примітно, що з кожним роком зростає кількість охочих позмагатися на цьому турнірі. Та й далеко не всім командам-призеркам минулорічних років вдається повторити свій попередній успіх. Тож з нетерпінням чекаємо на розіграш турніру у 2020-му році, що обов’язково подарує нам нові враження та досягнення.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO