Анатолій Перцев: «батько» закарпатського кікбоксингу

pertsev-jubilee-2019-2

2 лютого свій ювілейний день народження відсвяткував президент Закарпатської обласної федерації кікбоксингу WAKO Анатолій Володимирович Перцев. Він є одним з найдавніших членів Вако, і цю статтю присвячуємо його 60-річчю.

Свій шлях у вітчизняному кікбоксингу Анатолій Володимирович розпочав ще за часів Павла Опанасовича Орла. Якщо Орла називають «батьком» українського кікбоксингу, то пана Перцева іменують «батьком» закарпатського кікбоксингу. Саме за його активної роботи з популяризації нашого єдиноборства на заході країни не згасає зацікавленість кікбоксингом донині. Хоча, зауважимо, на Закарпатті культивується більше 90 видів спорту.

Понад 25 років невтомної роботи, за часи якої Анатолій Володимирович став Заслуженим працівником фізичної культури і спорту України, Заслуженим тренером України, заснував спортивний клуб «Іппон», а за його керівництва в регіоні з’явилося майже 30 майстрів спорту і 4 майстри спорту міжнародного класу.

Ювіляр – досвідчений менеджер, який не втрачає шансів продемонструвати майстерність закарпатських кікбоксерів у сусідніх державах, адже вміло користується тим географічним фактом, що з Ужгорода до країн-сусідів ближче, аніж до Києва чи Одеси. Тому вже давно налагодив дружні відносини з федераціями кіpertsev-jubilee-2019-1кбоксингу Словаччини, Польщі, Угорщини. У минулому навіть організовував професійні турніри за участі спортсменів 12 країн.

Першочерговою своєю задачею називає залучення молоді до систематичних занять спортом. Своє завдання вбачає у вихованні соціально-орієнтованої особистість. Це стосується не лише юнаків, але й дівчат. Анатолій Володимирович прищеплює своїм спортсменам традиції, які дозволяють їм бути єдиною і сильною командою.

Розвивати кікбоксинг без створення тренерської бази в області, зрозуміло, неможливо. Тому Анатолій Володимирович підтримує появу нових наставників у різних містечках Закарпаття.

Головним показником високої якості роботи пана Перцева як очільника обласного осередку Національної федерації кікбоксингу України WAKO є той момент, що представники закарпатського кікбоксингу регулярно потрапляють до складу національної дорослої збірної та національної молодіжної збірної з кікбоксингу WAKO.

У кожному інтерв’ю завжди наголошує, що основна ціль його роботи – це формування потужної кікбоксерської сили на Закарпатті. Він впевнений, що «Закарпатський регіон має всі підстави відновити славу регіону, який готує найкращих спортсменів з кікбоксингу».

Ми не втомлюємося вітати ювіляра і бажаємо йому завжди мати підтримку від однодумців. Многая літа!

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO