Атлант, Lock&Load, Легіон – клуби-лідери першості Київщини 2020

champ-kyivshchyna-2020

Понад 300 учасників долучилися до Відкритого чемпіонату Київської області 2020 року з кікбоксингу WAKO, який на початку березня пройшов в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча Заспа».

35 команд з Києва, Київської області, Рівного та Хмельниччини взяли участь у змаганнях.

Згідно рейтингу клубів найбільшу кількість балів набрав «Атлант» (Київська область) на чолі з Вадимом Найчуком. Друге місце посіли вихованці Павла Замятіна Lock&Load (Київська область). А третім став «Легіон-Святопетрівське» (Київська область), підопічні Миколи Косюка.

«Представників обласних клубів відзначили прапорами обласної федерації кікбоксингу WAKO. Також на цих змаганнях визначили одного із перспективних спортсменів області нагородивши його сертифікатом від бренду Top Ten. Спортсмени гідно представляли свої клуби та достойно боролись за призові місця і призи», – розповів представнику Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, присутньому на заході, президент Київської обласної федерації кікбоксингу WAKO Андрій Кімейчук.

Наразі всі готуються до прийдешніх стартів в Одесі: з 12 по 15 березня проходитимуть Чемпіонат України серед дорослих, Всеукраїнській турнір для дітей, юнаків та юніорів «Кіммерія», а також Чемпіонат України серед ветеранів.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO