Битва за топ-3 командного заліку на Кубку Запорізького регіону 2018

zaporizhzya-cup-2018

Минулими вихідними в Запоріжжі відбувся відкритий Кубок Запорізької області 2018 з кікбоксингу WAKO. Змагання проходили серед юнаків та юніорів у розділах лайт-контакт і фул-контакт. До участі в турнірі заявилися 120 спортсменів з 9 клубів регіону.

Перемогу в командному заліку святкувала ДЮСШ «Майстер Січ», яку підготували до змагань Крупінов С.О., Березенко Л.Г., Леонтьев В.В., Ломакін О.Ю., Малаховський О.В., Малаховський Є.О., Вискребцев Р.В.

Друге місце, за інформацією організаторів Кубку, розділили дві команди – спортклуб «Тіваз» (м. Запоріжжя), який виступав під керівництвом Карлюка Б.О., та команда м. Верхнедніпровськ, яку тренує Яцьков В.В.

Вихованці спортивного клубу «Прайм» (м. Запоріжжя), яких готував  Бурда А., завоювали третій рядок.

Як повідомила голова осередку Федерації кікбоксингу України WAKO в Запорізькій області Лариса Березенко, учасники змагань показали високий рівень підготовки, а  сам турнір запам’ятається великою кількістю цікавих поєдинків. До речі, в рамках Кубку Запорізької області провели понад 70 двобоєв, зауважила пані Березенко і додала:

«За підсумками турніру сформувалася збірна команда Запорізької області, яка буде представляти наш регіон на Чемпіонатах України та міжнародних змаганнях».

Нагадаємо, за кілька днів у Чернівцях відбудеться Кубок України 2018 серед юнаків та юніорів.

Раніше ми писали, хто став володарем Кубку Волині 2018.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO