Чим завершилася першість Черкащини: підсумки турніру

cherkasy-champ-2018З 16 по 18 лютого 2018 року в місті Черкаси проходив Відкритий чемпіонат Черкаської області. До регіонального центру приїхали майже 150 учасників з різних міст області, а також кілька команд з Кіровоградщини.

У підсумковому командному заліку перше місце залишилося за господарями. Спортсмени, які представляли клуби Черкас, здобули 26 золотих, 8 срібних, 9 бронзових відзнак. А це в сумі склало 43 нагороди.

Другою командою турніру стали кікбоксери з Олександрії, що на Кіровоградщині. В них 38 медалей, з яких 17 – найвищого ґатунку, 14 – срібного відливу й 7 – бронзового.

У кращій трійці загального заліку фінішувала збірна Умані. В активі цих кікбоксерів 8 перших місць, 13 других і 6 третіх – загалом 27 нагород.

Неподалік від топ-3, а саме на четвертому місці, завершили турнір гості з Кропивницького, які двічі піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, вісім разів ставали другими і дев’ять разів – третіми. Тобто вони забрали у свою скарбничку 19 відзнак.

До топ-6 команд Відкритого чемпіонату Черкащини також увійшли збірні Звенигородки й Черкаського району. За першою командою закріпилось п’яте місце за підсумками цьогорічної регіональної першості (6 золотих і 5 бронзових – 11 медалей), тоді як у другої зазначеної команди – шоста позиція підсумкового протоколу (1 золото, 2 срібла, 1 бронза – 4 нагороди).

Як зазначили в Черкаській обласній федерації кікбоксингу, на відкритій першості регіону проводився відбір спортсменів для участі на Чемпіонаті України серед дорослих і Чемпіонаті України серед юнаків та юніорів.

Раніше ми писали, хто зібрав найбільший врожай на чемпіонаті Києва.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO