ЧУ-2019 серед дорослих: ефективна командна робота – високий результат

ukrchamp-2019-kyiv-team

В Одесі з 14 по 17 березня проходив дорослий Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO в усіх ринг- і татамі-дисциплінах. Велика кількість учасників, три дні практично цілодобових боїв – і країна дізналася чемпіонів 2019 року.

Боротьбу за нагороди вели спортсмени майже з 80 клубів, які презентували близько 20 регіонів країни. І командну першість ЧУ виграли представники столиці. Загалом на рахунку киян 38 нагород – 19 перших місць, 7 других, 12 третіх. Медалі до скарбнички Києва завойовували такі спортивні клуби, як Lock & Load, WIZARD, Легат, ДЮСШ №24, True Way, КДЮСШ «РИНГ», Арсенал, Отаман, СК ЕБШ, Сьогун, Темп, Антоновець, MaxTeam. Відзначимо, що саме столична команда Lock & Load виграла клубну першість національного чемпіонату, а WIZARD та Легат увійшли до топ-10.

Другими у загальнокомандному заліку стали кікбоксери Донеччини. Потужний виступ забезпечили СК м. Волноваха, Лідер, Тріада, Fit Line, АМІГО, Піхтатий мальчик, Родинець, Боец, ОДЮСШ м. Покровськ, Фіст Файтер, Авіатор, Костянтинівка, ФБиК м. Слов’янськ, Мастер-кік. Спільними зусиллями вони вибороли 43 відзнаки – 13 золотих, 9 срібних, 21 бронзова. Додамо, що до топ-10 клубів першості країни увійшов тільки спортклуб м. Волноваха.

Трійку найрезультативніших регіонів Чемпіонату України серед дорослих 2019 року замкнули представники Харківської області, які разом здобули 29 нагород – 10 найвищого ґатунку, 13 срібного відливу і 6 бронзового. Медалі для обласної збірної виборювали ДЮСШ «ХЗТД», Перемога, Інтерстиль, ЧСК «Вітязь», Мастер, Шмель, Аргус, Фронттим. Примітно, що ДЮСШ «ХЗТД» фінішувала другою серед кращих клубів турніру.

Нагадаємо, що торік першість країни проходила у два етапи: чемпіони в лоу-кік (LK), лайт-контакт (LC) та поїнт-файтинг (PF) визначилися в Черкасах, тоді як у розділах фул-контакт (FC), К-1, кік-лайт (KL) та музичні вправи (MF) – у Луцьку.