ЧУ-2019 серед юнаків та юніорів: командно-обласний результат

chu-2019-brovary-juniors

Понад 1200 учасників, 24 регіони країни, більше 125 клубів, суддівська бригада з 49 суддів, майже 1000 поєдинків – так виглядає Чемпіонат України 2019 з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів зі сторони статистики.

Атмосферу свята, захопливі двобої, щиру підтримку, вперті протистояння, віру в себе, допомогу товаришів, гордість на п’єдесталі пошани, сум від програшу – це відчули й побачили учасники та глядачі триденного національного турніру у Броварах.

На будь-яких змаганнях обов’язково визначають переможців. Тож ми маємо віддати належне найуспішнішим регіонам та командам молодіжної національної першості.

У заліку областей та клубів на першій сходинці розмістилися представники столиці. На їхньому загальному рахунку 34 золотих, 35 срібних і 33 бронзових відзнаки. Найбільшу кількість нагород, а також першу позицію в клубному заліку, здобула київська ДЮСШ №24. Окрім цієї команди, результативно честь свого регіону захищали «Отаман», КДЮСШ «Ринг», Арсенал/Тріада, «Макс спорт», Lock & Load, «Влада спорту», True Way, WIZARD, «Сьогун», Must Win, «Куньлунь», «Легат», MaxTeam.

Нагааємо, що кияни перемогли і на першості України 2019 серед дорослих.

Регіоном №2 за виграними медалями стала Рівненщина. 22 перших місця, 13 других, 17 третіх – здобуток рівненських кікбоксерів у кількісному та якісному значенні. Серед місцевих команд найвищий результат продемонстрував бійцівській клуб FCLC – шоста позиція у клубному рейтингу. Нагороди для своєї області також принесли представники таких команд, як «Будокан», «Праджат», «Теккен», ДЮСШ №5.

Номером три у підсумковому обласному рейтингу стала Донеччина – 21 переможець, 19 віце-чемпіонів та 26 бронзових призерів. Якщо говоримо про клуби, то найбільший здобуток у команди «Піхтатий мальчик», а це восьме загальнокомандне місце. Також свій внесок зробили СК «Лорд», «Фіст Файтер», Н.Ф.К., АМІГО, СК м. Волноваха, Костянтинівка, ОДЮСШ м. Покровськ, «Родинець», «Тріада», «Спартак», «Факел», Fit Line, ОДЮСШ Донецьк, ДЮСШ м. Краматорськ.

Пригадати, як проходив Чемпіонат України серед юнаків та юніорів у 2018 році, можна за посиланням.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO