Донеччина готова до юнацького ЧУ-2020 у Броварах

donechchyna-2020

Минулими вихідними у Кураховому одночасно пройшли два турніри з кікбоксингу WAKO. Для дітей, юнаків та юніорів (віком 7-15 років) провели Відкритий регіональний чемпіонат, а для юніорів (16-17 років) та дорослих – Відкриту першість ОДЮСШ.

Позмагатися до Курахового прибули понад 300 спортсменів, які представили 13 міст Донецької області: Авдіївку, Бахмут, Білозерське, Волноваху, Добропілля, Костянтинівку, Краматорськ, Курахове, Маріуполь, Покровськ, Родинське, Слов’янськ, Торецьк.

Як повідомили організатори події, за підсумками змагань сформовано збірну команда Донецької області для участі в чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків та дітей, який відбудеться з 13 по 16 лютого 2020 року в м. Бровари (Київська область).

Додатково місцевий осередок НФКУ зазначає, що ці змагання проводилися з метою популяризації кікбоксингу WAKO на Донеччині, підвищення рівня спортивної майстерності юних спортсменів, боротьби з алкоголізмом, наркоманією, дитячою злочинністю та іншими негативними звичками, а також для підвищення рівня патріотичного виховання серед зростаючого покоління.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO