Донеччина святкує командну перемогу на ЧУ-2020 в Броварах

chu-2020-brovary-dity

Потужним національним турніром запам’ятається минулий вікенд: у Броварах з 13 по 16 лютого проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів. Подія всеукраїнського масштабу зібрала під одним дахом майже 1 500 учасників, які представили усі регіони країни, та ще й дві команди з-за кордону – гостей з Білорусі та Молдови.

Підсумковий командний рейтинг очолила Донеччина. Відзнаки для Донецької області виборювали кікбоксери таких команд: PIHTEN BOY, ОДЮСШ з кікбоксингу, Волноваська РДЮСШ, Костянтинівка, АМІГО, СК м. Добропілля, Боєць з м. Білозерське, Fit Line.

Кияни посіли другий рядок. Вклад у «срібний» здобуток столиці зробили такі школи: ДЮСШ №24, Сьогун, Макс спорт, Отаман, КДЮСШ «Ринг», Ragnarok Kyiv, F.C.F., WIZARD, Десантник, ДЮСШ МАУП, RYM, Сіам, MaxTeam.

Топ-3 замкнула Харківська область, а це такі СК: «Вітязь» з м. Чугуїв, ДЮСШ «ХЗТД», Перемога, Мастер, Аргус, Шмель, Скіф.

У клубному заліку, в якому боротьбу вели 137 команд, перша трійка виглядає так: ОДЮСШ з кікбоксингу (Донецька), ДЮСШ №1 (Івано-Франківська), ДЮСШ №24 (м. Київ).

Загалом упродовж трьох змагальних днів провели понад 1000 поєдинків. На чотирьох татамі та двох рингах працювала суддівська бригада у складі 49 чоловік на чолі з головним суддею Юрієм Зубовим (Черкаси).

Додамо, що за результатами роботи на першості країни серед дітей, юнаків та юніорів визначать двох кращих суддів – на татамі й рингу, які отримають як відзнаку за якісну роботу можливість долучитися до міжнародного суддівського семінару в Болгарії, який відбудеться влітку.

Нагадаємо, що в цьому році проходитиме Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO