Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/wako/nkfu-wako.org.ua/www/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 481

Два золота України на Vilnius Open Championship 2018

vilnius-open-2018-ippon Два золота України на Vilnius Open Championship 2018vilnius open 2018 ippon  -

В перший уїк-енд грудня у столиці Литви пройшов турнір з кікбоксингу WAKO «Vilnius Open Championship 2018». Змагання пройшли у двох розділах – кік-лайт і К1. Україна на цьому заході була представлена спортсменами СК «Іппон».

Незважаючи на невелику кількість українських кікбоксерів на Vilnius Open 2018, а це всього три учасники, дві золоті нагороди потрапили до скарбнички України. Чемпіонами змагань стали Євгеній Ковеня та Максим Радько. Обидва відзначилися на найвищій сходинці п’єдесталу пошани в розділі «кік-лайт»: Євгеній – у ваговій категорії до 74 кг, тоді як Максим – у вазі до 69 кг.

Третій учасник від СК «Іппон» Гліб Білан зупинився за крок до медалей у 57 кг кік-лайту.

Виокремимо, що тренером українських учасників турніру у Вільнюсі є Роман Ковеня.

Додамо, у змаганнях виступили кікбоксери 11 країн світу.

Нагадаємо, що національна команда України з кікбоксингу WAKO нещодавно повернулася з ЧЄ-2018 в розділах поінт-файтинг, фул-контакт, лайт-контакт, музичні форми, де увійшла до топ-10 збірних континенту.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

Attachment

vilnius-open-2018-ippon

Залишити коментар

(required)

(required)