Головне про 2017 рік в інтерв’ю з президентом Федерації Ольгою Павленко

summary-2017_interview-PavlenkoВже практично позаду 2017 рік. Можна впевненістю говорити, що він видався сповненим яскравих успіхів на головних стартах сезону: Всесвітніх іграх, Чемпіонаті світу серед дорослих, континентальній юніорський першості й не тільки. Настав час для підсумків 2017 року, які ми попросили зробити президента Федерації кікбоксингу України WAKO Ольгу Павленко.

– Ольго Анатоліївно, яку оцінку ви б поставили роботі Федерації за рік?

– Вважаю, що у 2017 році Федерація кікбоксингу України виконала 98% роботи, яку вона запланувала. По-перше, показником цього є Всесвітні ігри, які влітку відбулися в Польщі, де ми завоювали два золота і одну бронзу, а також два четвертих місця. По-друге, дуже хороший показник на Чемпіонаті світу, де ми зайняли командне 10-е місце. Це дуже гарний результат. Як ми бачимо, наша юніорська збірна рівняється на дорослих, і досить добре виступила на Чемпіонаті Європи серед юніорів.

– Найголовніше нововведення в роботі Федерації у вже майже минулому році?

– Це запланований окремий юніорський збір на 2018 рік, де хлопці зможуть більш продуктивно працювати з юніорською збірною. Крім цього, варто виділити проведені наради в Закарпатській, Чернівецькій, Хмельницькій та Львівській областях, де ми мали відкриті наради з начальниками управління спорту, з тренерським складом, на яких ми презентували нашу федерацію і завдяки яким у нас розширилося коло спортсменів.

– Що зміниться в прийдешньому 2018 році?

– У наступному році зміняться за планом-календарем змагання і проведення зборів. Також у нас активно проходитимуть тренерський семінар і окремо суддівський семінар. У 2017 році ми їх зробили разом і, як зрозуміли, часу було обмаль, а це не дуже правильно.

– Чи очікувати нових турнірів в Україні найближчі 12 місяців?

– Так, у нас відбудуться турніри в нових містах – у Луцьку, Чернівцях і Львові, де проходитимуть чемпіонати з турнірами. Ці області багато років не були задіяли у проведенні змагань. Також плануються професійні турніри з кікбоксингу в Україні, на які хочемо запросити бійців Європи та Азії.

– Тож вболівальникам варто готуватися до матчевих зустрічей збірної України, як це було в 2017 році – поєдинки проти Польщі й Казахстану?

Безперечно. Навіть трошки розкрию деталей: 4-6 травня 2018 року у Львові в рамках Open LVIV (це новий турнір, який ми теж раніше не проводили) пройде професійна зустріч, швидше за все, між Україною і Польщею. Однак ми продовжуємо міркувати над тим, хто саме стане суперником збірної України, але професійний матч однозначно відбудеться в зазначені дні у Львові.

– Ольго Анатоліївно, як ви оцінюєте виступ збірної України на міжнародній арені? Хто зі збірників зумів здивувати?

Здивувати зуміли спортсмени юніорської збірної – Олександр Гошев, Олександр Павлюк, який, до речі, вражає нас вже третій рік поспіль. Ми маємо ряд молодих спортсменів, на яких ставимо зараз і бачимо в них майбутнє. Загалом, можна сказати, що наша збірна піднялася на чотири сходинки вгору.

– Чи чекати ротацій у тренерському штабі?

На правлінні Федерації кікбоксингу України у нас відбулися зміни на містку юніорської збірної, яку прийняв Володимир Єрьомін. Хотіла б зауважити, що успіхи збірної України у 2017 році пов’язані з професійною роботою тренерського штабу у складі: В’ячеслава Гопанчука, Івана Зінченка, Віталія Лі, Андрія Мартинова, Володимира Коржака, Ахмеда Ахметова, Анатолія Лабатюка, Ігоря Гаврильченка, Володимира Акимова. Дякую їм за плідну співпрацю й відданість своїй роботі.

– Враховуючи, що це наше передноворічне спілкування, щоб Ви побажали собі й всій Федерації на наступний рік?

Хочу побажати всій нашій великій спортивній родині міцного здоров’я, успіхів, максимально досягати своїх висот і завжди пам’ятати, що спорт понад усе!

Олександра Кузнєцова, прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO