Харківська область – володар КУ-2020 серед дорослих

kharkiv-cup-of-ukraine-2020

Змагальний жовтень 2020 року розпочали у Черкасах. Дорослі кікбоксери з 19 регіонів зібралися під одним дахом на Кубку України з кікбоксингу WAKO. Варто нагадати, це перший національний старт за півріччя.

Незважаючи на довгий вимушений локдаун, жаги до перемоги це не зменшило: боротьба за нагороди тривала упродовж трьох змагальних днів. У підсумку впертих двобоїв ми дізналися імена переможців та призерів в особистому турнірі, а також визначилися найсильніші збірні Кубку.

Кікбоксери Харківської області вибороли перше змагальне місце. Нагороди у скарбничку цієї збірної поклали вихованці ДЮСШ ХЗТД, СК «Мастер», «Перемога», ЧСК «Вітязь» м. Чугуїв, «Аргус».

Донецька область повернулася додому з командним Кубком за друге місце. Кікбоксери з клубу Pihten Boy, ОДЮСШ з кікбоксингу, СК «Аміго», Волноваської РДЮСШ, Костянтинівки, ФБіК м. Слов’янськ доклали своїх зусиль для командного успіху.

Чималеньким Кубком за третє місце заволоділа збірна Києва. У доробку столиці нагороди від ДЮСШ №24, школи Wizard, КДЮСШ «Ринг», СК «Легат».

Зауважимо, що це не останній старт всеукраїнського рівня у жовтні. Як відкрили його змаганнями, так і закриємо: наприкінці жовтня Одеса прийматиме Чемпіонат України серед спортивних клубів та дитячих юнацько-спортивних шкіл.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO