І один у полі воїн: український клуб потрапив у топ-3 Сzech Open 2019

vitjaz-czech-open-2019

Продуктивними для українського кікбоксингу WAKO стали минулі вихідні на європейській арені. У Празі провели міжнародний турнір з татамі-дисциплін (поїнт-файтинг, лайт-контакт, кік-лайт, музичні форми). На Сzech Open 2019 прибули 70 команд з 12 країн, включно з українським клубом «Вітязь» (Чугуїв).

Підсумковий результат наших представників у столиці Чехії – третє загальнокомандне місце. Українські кікбоксери за два дні змагань вибороли 15 золотих відзнак і по п’ять срібних та бронзових нагород. Саме якість виступу чугуївського СК дозволила Україні увійти до чільної трійки Сzech Open 2019.

Примітно, що у клубному рейтингу турніру «Вітязь» став другим серед 65 клубів, представники яких вибороли медалі цьогорічних празьких змагань.

Зауважимо, тренером команди з Чугуєва є Ігор Тюгаєв.

Нагадаємо, що у вересні в Празі проходив ще один турнір – World Grand Prix 2019 з кікбоксингу WAKO у розділі К-1. Українська збірна провела напрочуд вдалий виступ, також фінішувавши у першій трійці команд.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO