Кікбоксинг-вікенд у Броварах. Радість від повернення до кікбоксингу

brovary-2021-tournament

Наприкінці лютого в Броварах відбувся Відкритий Чемпіонат Київської області 2021 з кікбоксингу WAKO серед всіх вікових категорій (всі розділи) та Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

На змагальний вікенд у Бровари приїхали представники понад 60 клубів. Регіони, які були представлені на турнірах, це: Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Одеська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області та м. Київ.

Чимале представництво регіонів прокоментувала президент Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко:

«Так, було представлено значна кількість областей – 16, і ми всі поринули в атмосферу спортивної сім’ї. Всі раділи, що нарешті відчуваємо динаміку повернення до кікбоксингу як в Україні, так і у світі».

За підсумками змагань у Броварах кращу десятку команд склали:

  1. РФК (Житомирська обл.)
  2. ЧСК «Витязь» м. Чугуїв (Харківська обл.)
  3. Lock&Load (Київська обл.)
  4. Korolovych Team (Закарпатська обл.)
  5. Kimeychuk Team (Київська обл.)
  6. Атлант (Київська обл.)
  7. ДЮСШ №5 (Рівненська обл.)
  8. У-Вей (Київська обл.)
  9. ДЮСШ №1 (Івано-Франківська обл.)
  10. Праджат (Рівненська обл.)

brovary-2021-pavlenkoДля багатьох змагання у Броварах стали генеральною репетицією перед національною першістю серед дорослих (березень, Одеса). Однак основним стартом цього року буде Чемпіонат світу, нагадує президент НФКУ Ольга Павленко::

«У цьому році плануємо провести всі всеукраїнські змагання і взяти участь на світовому рівні. Головна ціль – Чемпіонат світу, на якому повинні бути завойовані іменні ліцензії в розділі К-1 на Всесвітні ігри».

Пресслужба Національної федерації кікбоксингу України WAKO