Кікбоксинг WAKO – в офіційній програмі Всесвітніх ігор

twg-2021-logo-2

У понеділок, 16 квітня, на саміті «СпортАкорду» у Банкоку (Таїланд) в рамках щорічних Загальних зборів Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA) було затверджено нову офіційну програму Всесвітніх ігор. Відтепер кікбоксинг WAKO, який був серед додаткових дисциплін на ВІ-2017 у Вроцлаві (Польща), став повноправним видом спорту головного неолімпійського старту чотириріччя.

«Це велике задоволення для мене як президента Міжнародної федерації WAKO оголосити, що кікбоксинг прийнято як офіційний спорт до програми Всесвітніх ігор-2021, які будуть організовані в Бірмінгемі (США). Офіційне оголошення відбулося сьогодні, 16 квітня, на Генеральній Асамблеї IWGA у Бангкоку, і було запропоновано рішенням Виконавчого комітету та затверджено більшістю голосів. Остаточна розробка всієї необхідної логістики буде затверджена після того, як завершаться всі дискусії й переговори з адміністрацією IWGA», – розповів Борислав Пелевіч.

Президент Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA) Хосе Перурена, якого переобрали на цю посаду на наступні чотири роки, впевнений що оновлена змагальна програма Всесвітніх ігор буде приваблива для глядачів.

«Ми маємо гарний баланс між командними та індивідуальними видами спорту, які вимагають різноманітних навичок, як-то сила, точність, контроль, артистизм, витривалість, мужність і спритність. Ми взяли до уваги всі звіти про минулорічні ігри у Вроцлаві та виступи наших федерацій. Наразі ми повинні добре налаштуватися на конкретні події у співпраці з нашими федераціями. Ми всі очікуємо чудового проведення Ігор у Бірмінгемі в 2021 році», – поділився пан Перурена.

Нагадаємо, що на змаганнях у Вроцлаві українські кікбоксери здобули три нагороди – 2 золота й 1 бронзу.

Зауважимо, що на всесвітніх змаганнях у 2021 році очікується участь 3,600 тисяч атлетів з-понад 100 країн світу, які виборюватимуть нагороди в 30 офіційних дисциплінах та чотирьох додаткових. Примітно, що Всесвітні ігри повертаються до Сполучених Штатів Америки вперше після 1981 року, коли відбувся розіграш перших Всесвітніх ігор в Санта-Кларі.

Окрім кікбоксингу WAKO, до переліку бойових мистецтв також увійшли джіу-джитсу, карате, муай-тай і сумо.

Додамо, 11-ті Всесвітні ігри заплановані на 15-25 липня 2021 року. Цього ж року The World Games святкуватимуть своє 40-річчя.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO

Делегати WAKO – президент Prof Borislav Pelevic, віце-президенти Roy Baker (IRL), Espen Lund (NOR) – і президент IWGA Jose Perurena Lopez 

iwga-general-meeting-2018-kickboxing

twg-2021-programme