Команди Харківщини та Києва склали топ-3 на турнірі Б. Хмельницького

cherkassy-turnir-hmelnyckogo-2018

Минулого уїк-енду в Черкасах юнаки та юніори, беручи приклад з дорослих колег, які в ці ж дні розігрували нагороди Чемпіонату України 2018 в лоу-кік, лайт-контакт й поінт-файтинг, змагалися на Всеукраїнському турнірі імені Богдана Хмельницького. Готуючись до прийдешньої першості країни серед юнаків та юніорів, випробувати свої сили прибули понад 130 юних спортсменів з 8 регіонів України.

Як і минулоріч, турнір імені Хмельницького виграли представники Харківської області – у 2018 році це ЧСК «Вітязь». У скарбничці цієї команди 27 відзнак, з яких 17 золотих, 6 срібних та 4 бронзових.

Другою в підсумковій таблиці змагань стала ще одна команда з Харківщини – Innae. У її доробку – 22 нагороди (6 золотих, 12 срібних, 4 бронзових).

Вихованці київської ДЮСШ «Ринг» посіли третю загальнокомандну сходинку. Вони 13 разів піднімалися на п’єдестал пошани: 6 разів – на перше місце, 5 – на друге, 2 – на третє. Зазначимо, що ДЮСШ «Ринг» нещодавно була серед кращих на ЧУ-2018 серед ДЮСШ та спортивних клубів, а також підтвердила свій високий статус на чемпіонаті міста Києва.

Додамо, Чемпіонат України 2018 року серед юнаків та юніорів (всі розділи) проходитиме в Броварах з 29 березня по 1 квітня.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO