Команди-переможниці заліку ЧУ-2018 серед ДЮСШ та спортивних клубів

ЧУ-2018-ДЮСШПерший уїк-енд лютого нам запам’ятається проведенням Чемпіонату України 2018 року з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів (усі розділи) у Хмельницькому. Всі охочі могли приїхати до місцевої дитячо-юнацької спортивної школи №3 і поспостерігати, як понад 420 спортсменів з 65 клубів України борються за нагороди найвищого ґатунку.

У цьому році командною пальмою першості заволоділа ДЮСШ №1, яка представляє Миколаївський регіон. На рахунку спортсменів цієї команди 15 золотих, 9 срібних, 6 бронзових нагород. Нагадаємо, що торік вони стали другими, маючи у своєму доробку на чотири золотих медалі менше.

З 15-ма відзнаками золотого ґатунку фінішувала й КДЮСШ «Ринг» з м. Києва. Однак за кількістю других і третіх місць, 4 і 5 відповідно, посіла срібну сходинку командного рейтингу.

Лідерську командну трійку за підсумками національного турніру замкнув рівненський «Будокан». Представники клубу вибороли 23 нагороди, з яких 13 золоті, 7 срібні й 3 бронзові.

Розміняла двозначне число у графі «перемоги» і Волинська ДЮСШ №2, яка посіла четверте місце в загальнокомандному рейтингу. Вихованці цієї школи 10 разів піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Ще тричі були другими і чотири рази – третіми.

А от команда-чемпіон 2017 року ДЮСШ №2 (примітно, теж з Миколаївщини) цьогоріч може похвалитися лише 5-ю сходинкою, здобувши 9 перших місць на противагу 15-ти попереднього розіграшу ЧУ.

Друга частина топ-10 командного заліку виглядає наступним чином: 6-а позиція – «Піхтатий мальчик» з Донецької області (12 нагород – 8 золотих), 7-а – Н.Ф.К з Донеччини (17 медалей – 7 золотих), 8-й – «Іппон» із Закарпаття (12 відзнак – 7 золотих), 9-й – КЕМПО з Одеського регіону (21 нагорода – 6 золотих), 10-а – ДЮСШ №1 з Прикарпаття (7 загалом – 6 перших місць).

Вже найближчими вихідними Хорватія традиційно прийматиме Кубок Європи з кікбоксингу «Karlovac Open». А наступним національним змаганням стане Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед студентів, який наприкінці лютого відбуватиметься в Харкові.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO