Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/wako/nkfu-wako.org.ua/www/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 481

Кращі команди Кубка Києва 2018

kiev-cup-2018 Кращі команди Кубка Києва 2018kiev cup 2018 -

У вихідні, 21-23 вересня 2018 року, пройшов Відкритий Кубок міста Києва з кікбоксингу WAKO. До столиці завітали кікбоксери з Черкас, Дніпра, Кропивницького, Житомира, а також Києва та Київщини.

Боротьбу на татамі і в рингу вели різновікові учасники, серед яких майстри спорту міжнародного класу та кандидати в майстри спорту. Усього взяли участь майже 250 кікбоксерів з 35 клубів України.

Одразу два київські клуби увійшли до чільної трійки змагань: перше місце за кількістю та якістю нагород посіла ДЮСШ №24, тоді як третій рядок зайняла КДЮСШ «Ринг». Між ними на другій позиції командного заліку фінішувала РФК з Житомира.

За два змагальних дні було проведено приблизно 200 поєдинків.

Відкритий Кубок міста Києва з кікбоксингу WAKO став контрольною репетицією перед національними і міжнародними стартами, адже вже 5-7 жовтня в Черкасах відбудуться Кубок України серед дорослих та Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO, присвячений пам’яті Орла Павла Опанасовича, а затим з 13 по 21 жовтня в Словаччині розіграють нагороди цьогорічної першості континенту в лоу-кік, K-1 та кік-лайт.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

Attachment

kiev-cup-2018

Залишити коментар

(required)

(required)