Кращі регіони та клуби шкільного ЧУ-2018

rivne-chu-2018-shkolari

Наприкінці квітня у Рівному розіграли нагороди першості країни 2018 року серед школярів. На змагання завітали майже 300 учасників. Загалом на шкільному турнірі національного рівня були представлені 23 клуби з усієї України. Примітно, що у кожної команди є хоча б кілька призерів ЧУ. Тож конкуренція була на найвищому рівні.

Командний залік першості-2018 залишився за командою-господаркою – «Будокан». Рівненський клуб виборов 32 золотих нагороди.

А ось другою командою спортивної події стала миколаївська ДЮСШ №1. Найсильніша команда Чемпіонату України 2018 серед ДЮСШ та спортивних клубів на шкільній першості здобула 16 медалей найвищого ґатунку.

Ще один місцевий клуб посів третій рядок командного заліку. Вихованці рівненського «Праджату» вісім разів піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Примітно, що таку саму кількість золотих відзнак має у своєму доробку й луцька ДЮСШ №2, однак команда гостей поступилася за кількістю других місць.

В обласному рейтингу, зрозуміло, що перші два рядки у Рівненщини та Миколаївщини. Тоді як третім регіоном турніру стала Хмельниччина. У лавах цієї області найрезультативнішим клубом був «Буревісник».

Раніше ми повідомляли про володарів золотих нагород ЧУ-2018 серед дорослих у фул, К-1, кік-лайт і музичних вправах.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO