Кращих визначили кікбоксери-юніори на відкритому турнірі Луганщини

svatove-turnir-2019

Нещодавно в місті Сватове пройшов Третій відкритий турнір з кікбоксингу WAKO на Кубок Сватівського міського голови. У змаганнях взяли участь юніорські команди Луганської області.

Загалом у турнірі виступили 65 бійців віком від 9 до 19 років, які представили шість команд з Лисичанська, Рубіжного, Сватова й Сєвєродонецька.

Саме господарі змагань виграли командну першість. Лисичанськ посів другий рядок турнірної таблиці. Третє місце – за сєверодонецькою ДЮСШ №1.

Кращим бійцем турніру з кікбоксингу WAKO на Кубок Сватівського міського голови визнали Дмитра Трембака. У номінації «кращий бій» відзначили чотирьох бійців: Олександра Бєлінського, Артема Ольхового, Олега Тихоновича й Андрія Кузьміна.

Переможці та призери отримали кубки, нагороди й цінні призи з рук сватівського міського голови Євгенія Рибалка, почесного президента Луганської обласної федерації кікбоксингу WAKO Леоніда Березинського, віце-президента обласного осередку НФКУ Ігоря Панова та начальника відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Віталія Невеселого.

Також, як повідомили організатори події, сватівському міському голові Євгенію Рибалку вручили подяку за активне сприяння і допомогу в розвитку кікбоксингу в регіоні.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO