КС-2019. Австрійський успіх українських кікбоксерів

wc-2019-insbruk-mishchenko

З 12 по 14 квітня в Інсбруку (Австрія) проходив етап Кубка світу 2019 з кікбоксингу WAKO Austrian Classics. За офіційними даними, участь у змаганнях взяли 2223 учасники, а це представники 39 країн і чотирьох частин світу – Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Нагадаємо, що торік на турнірі виступали кікбоксери з 30 держав, але незважаючи на збільшення кількості країн, наша збірна в цьому році також фінішувала у топ-10.

Повторили свій минулорічний успіх на Austrian Classics Павло Замятін, Артур Руденко, Уляна Міщенко. Найрезультативнішим у цій компанії став киянин Павло Замятін: на його рахунку п’ять золотих, адже він виступав у дорослому і мастерському турнірах у розділах поінт-файтинг, лайт-контакт, кік-лайт у вазі до 74 кг. У фінальних сутичках український чемпіон здолав двох опонентів з Аргентини, також двох італійців і одного швейцарця. Артур Руденко, який на міжнародній арені виступає в категорії до 57 кг, цього разу став переможцем у кік-лайті та бронзовим призером у лайт-контакті. У золотому протистоянні київський кікбоксер виявився сильнішим за італійця. Маріупольська спортсменка Уляна Міщенко записала у свій актив звитягу в К1 (65 кг). Заради цього вона перемогла представницю Кувейту.

Окрім того, у дорослому турнірі на п’єдесталі пошани відзначилися Євген Мінаєв (63 кг, Харківська обл.) та Артур Ромащенко (63,5 кг, Донецька обл.). Харківський кікбоксер поклав до скарбнички України срібло в лайт-контакті і бронзу в кік-лайті, тоді як представник Слов’янська став віце-чемпіоном у фул-контакті. Додатково Євген Мінаєв виступав у поінт-файтингу у вазі до 65 кг (брали участь і дорослі, і юніори), де став переможцем.

Юніорський турнір Кубка світу в Австрії приніс нам дві бронзові медалі в кік-лайті, які виграли Денис Гурев (57 кг) та Віктор Іванченко (63 кг). Обидва спортсмени також виступали у поінт-файтингу у вазі до 65 кг, спільній для дорослих та юніорів категорії, де Іванченко став срібним призером, а Гурев – бронзовим.

Наші юні кікбоксери, які брали участь у кадетській частині австрійського турніру, теж зробили чималий внесок у загальний результат «синьо-жовтих». Так, вікторії мають Микита Полянський (поінт-файтинг), Владислав Малолін (лайт-контакт, кік-лайт). Срібні відзнаки на рахунку Михайла Булгакова, Валентини Носкової, Дарини Королович (всі троє – у поінт-файтингу) та Микити Полянського (кік-лайт). На третю сходинку призового подіуму піднімалися Олександр Іванов (поінт-файтинг, лайт-контакт, кік-лайт), Михайло Булгаков (лайт-контакт, кік-лайт), Кирило Пивовар (поінт-файтинг) та Микита Полянський (лайт-контакт).

У підсумку – дев’яте загальнокомандне місце з 30 медалями.

Тепер попереду 25-й розіграш етапу Кубка світу у Будапешті, який проходитиме 16-19 травня.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

wc-2019-insbruk-ukrteam