КУ-2018 серед юнаків та юніорів: області-лідери та школи-переможці

chernivtsi-cupofukraine-2018-juniors

З 30 листопада по 2 грудня на Буковині вперше провели Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. До Чернівців на турнір національного масштабу прибули спортсмени з 18 регіонів, які представляли 62 клуби. Загалом кількість учасників сягнули понад 660 чоловік.

За підсумками результатів на КУ-2018 складено рейтинг областей та команд. Зауважимо, що кожна область-учасниця повернулася додому з повним комплектом нагород, тобто кікбоксери всіх представлених областей хоча б один раз, але піднімалися на перше, друге й третє місця. Це свідчить про високу конкуренцію на змаганнях.

Найбільшу кількість медалей здобула Івано-Франківська область, серед яких 29 нагород найвищого ґатунку. Лише на одну менше в Києва – столиця друга. Позначку у два десятка золотих медалей перетнули й господарі турніру, вони посіли третій рядок в обласному рейтингу. Десять і більше перших місць мають Херсонщина, Миколаївщина, Донеччина та Хмельниччина, які фінішували з четвертого по сьоме місце відповідно. По дев’ять золотих, але за різної кількості срібних та бронзових відзнак, вибороли Житомирська, Дніпропетровська і Закарпатська області, що є 8-10 позицією відповідно.

Рейтинг команд очолює франківська ДЮСШ №1. Миколаївська ДЮСШ №1 стала другою. Трійку найрезультативніших шкіл замкнула київська ДЮСШ №24. До чільної десятки також увійшли: 4-е місце – «Лідер» (Чернівецька обл.), 5-е – ДЮСШ №6 (Херсонська), 6-е – «Акцент» (Херсонська), 7-е – РФК (Житомирська), 8-е – «Кіцмань» (Чернівецька), 9-е – «Центр» (Дніпропетровська), 10-е – «Будокан» (Рівненська).

Додамо, усього в рамках юнацько-юніорського Кубка України 2018 було проведено майже півтисячі двобоїв, більшість яких – на татамі.

Чернівці на «відмінно» пройшли іспит турніром національного рівня, вважаємо президент НФКУ Ольга Павленко. Вона відзначила, що змагання видалися класними, а організатори, в особі керівника чернівецького осередку Національної федерації кікбоксингу України WAKO Сергія Хрептуна, відпрацювали на всі сто.

На цьому сезон не закінчується. Через тиждень, 14-16 грудня, в столиці відбудуться всеукраїнські відкриті змагання з кікбоксингу WAKO «Wizard Open Ring 2018». Нагороди розіграють в розділах К-1, лоу-кік і фул-контакт.

Нагадаємо, що навесні 2018 року на Київщині розіграли нагороди юнацької першості країни.