Київщина дізналася своїх чемпіонів

kyivshchina-champ-2018-clubs-4

На початку червня в смт. Калинівка, Васильківського району, провели цьогорічний чемпіонат Київської області з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ та спортивних клубів. Змагання проходили в трьох розділах: К-1, лоу-кік, фул-контакт.

Як повідомили у Київській обласній федерації кікбоксингу ВАКО, порадували своєю участю нові клуби Київщини, котрі вперше брали участь у цих змаганнях. Додатково зауважили, що своєю увагою не оминули подію спортсмени Житомирщини, які вибороли призові місця.

Повний комплект нагород і на рахунку господарів, які високо відзначилися у загальному заліку.

Загалом чемпіонат Київщини з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ та спортивних клубів запам’ятається теплою та спортивною атмосферою свята, цікавими поєдинками, підтримкою глядачів та взаємодопомогою серед спортсменів.

Додамо, що керманич Київської обласної федерації кікбоксингу ВАКО Андрій Кімейчук висловив подяку за підтримку начальнику Управління фізичної культури та спорту КОДА Тимофєєву С.О., очільнику Васильківської районної державної адміністрації Київської області Одинцю В.І., а також директору спорткомплексу імені І. Піддубного в Калинівці Фещенку Г.Ю.

Нагадаємо, раніше ми писали, як пройшов чемпіонат України 2018 року з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів (усі розділи).

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

kyivshchina-champ-2018-clubs-1

kyivshchina-champ-2018-clubs-2

kyivshchina-champ-2018-clubs-3

kyivshchina-champ-2018-clubs-5

kyivshchina-champ-2018-clubs-6

kyivshchina-champ-2018-clubs-7

kyivshchina-champ-2018-clubs-8

kyivshchina-champ-2018-clubs-9

kyivshchina-champ-2018-clubs-10