Лідерство одеситів на Всеукраїнському турнірі «Кімерія-2020»

kimeria-2020

В Одесі розіграли нагороди Всеукраїнського турніру з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів «Кімерія».

Випробувати свої сили прибули спортсмени 48 клубів з Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей, міста Києва і Республіки Молдови.

Найсильнішими у рейтингу регіонів та команд стали представники Одещини. Одеська область очолила рейтинг регіонів, а одеські клуби САЗ і ДЮСЦ посіли перші два рядки в командному заліку. Окрім згаданих СК, до перемоги Одеської області долучилися також такі команди: «Капітан», «Кік Майстер», ЮДЮСШ, «Панчер», АРГО, First Kick, Промзв’язок, «Легіон», «Зевс».

Кікбоксери Миколаївської області буквально на дещицю випередили опонентів з Київщини. Найрезультативнішою у складі миколаївського представництва стала команда ДЮСШ «Спартак», яка фінішувала одразу після одеських двох клубів. Але не лише зусиллями спартаківців Миколаївщина посіла друге місце в регіональному рейтингу. На командний результат також солідно напрацювала ДЮСШ №2.

Київська область у підсумку стала третьою. Найвагоміший внесок зробили спортсмени клубу «У-Вей». Однак без досягнень таких спортклубів, як Innae, «Атлант», Kimeychuk Team, КОК ДЮСШ/Kimeychuk Team, «Стафф», Lock & Load Київщині не вдалося б застрибнути у топ-3.

До речі, торік «Кімерію» також приймала Одеса. Пригадати перебіг подій минулорічного розіграшу Всеукраїнського турніру для юнаків та юніорів можна в нашому матеріалі.

Також раніше ми публікували підсумки Чемпіонату України 2020 з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO