На Донеччині визначили кращих для участі в ЧУ серед ДЮСШ та спортивних клубів

ДонеччинаДнями у Краматорську пройшли одночасно два турніри – Відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків, дівчат (2000-2011 років народження) і дорослих (Північна зона), а також відкритий чемпіонат обласної ДЮСШ.

На регіональні чемпіонати приїхали понад 210 спортсменів з 12 міст Донеччини: Покровська, Курахового, Новогродівки, Мирнограда, Родинського, Лиману, Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки, Бахмуту, Торецька, Маріуполя.

За підсумками чемпіонату Донецької області кращою в загальному заліку стала команда м. Лиман, якою опікується тренер Павло Дерев’янко. Кікбоксери з Краматорська у рідних стінах посіли другу позицію (їх готували Сергій Гаюн та Максим Тендітний). Збірна з Курахового замкнула трійку найсильніших (тренери – Артем Дріга, Владислав Гіда).

Варто зауважити, що проведення Відкритого чемпіонату обласної ДЮСШ з кікбоксингу серед юніорів, юнаків, дівчат (2000-2011 р.н.) та дорослих (Північна зона) було для того, аби відібрати кращих спортсменів, які виступатимуть на чемпіонаті України серед ДЮСШ та спортивних клубів (всі розділи) у м. Хмельницькому з 2 по 4 лютого 2018 року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про результати іншого регіонального турніру – Відкритого чемпіонату Житомирської області з кікбоксингу WAKO.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO