На Донеччині взяли курс на ЧУ-2019 серед студентів і школярів

donetchyna-2019

Нещодавно в Курахове провели кілька регіональних змагань – це Відкритий чемпіонат Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків, дівчат і Відкритий турнір Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів (2001/2002 років народження) та студентів.

Боротьбу за місця у збірній області вели 312 спортсменів, які презентували 13 міст Донеччини: Бахмут, Волноваху, Костянтинівку, Краматорськ, Курахове, Лиман, Маріуполь, Мирноград, Новогродівку, Покровськ, Родинське, Слов’янськ, Торецьк.

За інформацією організаторів змагань, першість чемпіонату Донецької області виграла команда м. Новогродівки. Друге місце посіли кікбоксери м. Маріуполь. А третіми стали представники м. Волноваха. Всіх призерів нагородили медалями та грамотами.

Керівництво Донецького осередку Федерації кікбоксингу України WAKO повідомило, що за підсумками турнірів сформовано збірну Донецької області для участі у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед студентів та чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед школярів, які відбудуться 01-03 лютого 2019 року в м. Чернігів.

Нагадаємо, що українці успішно виступили на першому міжнародному старті в 2019 році.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO