Нагорода для Федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області

lugansk-nagoroda-2019-1

17 травня 2019 року в Сєвєродонецьку відзначили переможців в номінаціях спортивної сфери Луганської області за підсумками 2018 року.

Так, кращою регіональною федерацією з неолімпійських видів спорту за підсумками роботи в минулому році стала Луганська обласна федерація кікбоксингу WAKO.

На церемонії нагородження місцевий осередок Національної федерації кікбоксингу України WAKO представляли його почесний президент Леонід Березинський, президент федерації Ігор Панов та спортсмени-призери всеукраїнських змагань.

«Для нас велика честь отримати таку авторитетну і поважну нагороду за підсумками спортивного року, – підкреслив Леонід Березинський. –  Це означає, що всі наші зусилля з розвитку кікбоксингу WAKO в Луганській області не залишилися не поміченими спортивною громадськістю, їх побачили й оцінили. Це почесне звання мотивуватиме нас продовжувати роботу в обраному напрямку і досягати нових перемог на національному та регіональному рівнях. У нас попереду запланована велика кількість заходів і змагань, найближчий з яких – «Кубок Донбасу», що відбудеться 1-2 червня в Курахове, куди ми запрошені як почесні учасники турніру».

За словами президента обласної федерації кікбоксингу WAKO Ігоря Панова, отримання спортивним об’єднанням звання «Краща обласна федерація року з неолімпійських видів спорту» заряджає позитивом весь колектив регіональної організації, надихає і додає нових сил, бажань рухатися далі, виходити на нові рубежі своїх можливостей.

Керівництво Луганської обласної федерації кікбоксингу WAKO висловлює подяку президенту Національної Федерації кікбоксингу України WAKO Ользі Павленко, усій великій команді Національної Федерації кікбоксингу України WAKO, начальнику Управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації Антону Волохову, всьому колективу управління, а також тренерському складу, дружній спортивної сім’ї Луганської федерації за професіоналізм в роботі, небайдуже ставлення до спорту, за прагнення до нових перемог і досягнень.

Зауважимо, що Луганська обласна федерація кікбоксингу WAKO має свої осередки практично в кожному населеному пункті Луганщини і налічує в своїх рядах понад 200 спортсменів.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

lugansk-nagoroda-2019-2

lugansk-nagoroda-2019-4