Нова історія Всеукраїнського турніру Wizard Open Tatami

wizard-open-tatami-2019

В останній уїк-енд травня Київ приймав традиційний Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO Wizard Open Tatami. До столиці прибули понад півтисячі учасників з 12 регіонів України: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей і міста Київ.

У клубному рейтингу боротьбу вели 35 команд. Перше місце тут вибороли спортсмени чугуївського СК «Вітязь» (Харківщина). Вони – єдині, хто назбирав тільки золотих нагород більше двох десятків.

Десять і більше медалей найвищого ґатунку на своєму рахунку мають чотири команди, які склали компанію «Вітязю» у чільній п’ятірці: рівненський «Праджат» виборов 13 перших місць і став другим, РФК з Житомира має 12 золотих і третю позицію, а Lock & Load з Київщини та FCLC з Рівного – по 11 і 10 чемпіонів, фінішувавши четвертими і п’ятими відповідно.

Примітно, що найбільшим складом прибули команди Рівненщини та Харківщини, тоді як господарі лише треті за кількісним показником. У такому ж порядку регіони розподілили між собою і топ-3 рейтингу областей.

Додамо, що на турнірі зафіксована загальна кількість двобоїв на цифрі 400 поєдинків.

Пригадати, з яким результатом завершився Wizard Open Tatami 2018, можна тут.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

wizard-open-tatami-2019-vityaz