Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/wako/nkfu-wako.org.ua/www/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 481

Нова історія Всеукраїнського турніру Wizard Open Tatami

wizard-open-tatami-2019 Нова історія Всеукраїнського турніру Wizard Open Tatamiwizard open tatami 2019  -

В останній уїк-енд травня Київ приймав традиційний Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO Wizard Open Tatami. До столиці прибули понад півтисячі учасників з 12 регіонів України: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей і міста Київ.

У клубному рейтингу боротьбу вели 35 команд. Перше місце тут вибороли спортсмени чугуївського СК «Вітязь» (Харківщина). Вони – єдині, хто назбирав тільки золотих нагород більше двох десятків.

Десять і більше медалей найвищого ґатунку на своєму рахунку мають чотири команди, які склали компанію «Вітязю» у чільній п’ятірці: рівненський «Праджат» виборов 13 перших місць і став другим, РФК з Житомира має 12 золотих і третю позицію, а Lock & Load з Київщини та FCLC з Рівного – по 11 і 10 чемпіонів, фінішувавши четвертими і п’ятими відповідно.

Примітно, що найбільшим складом прибули команди Рівненщини та Харківщини, тоді як господарі лише треті за кількісним показником. У такому ж порядку регіони розподілили між собою і топ-3 рейтингу областей.

Додамо, що на турнірі зафіксована загальна кількість двобоїв на цифрі 400 поєдинків.

Пригадати, з яким результатом завершився Wizard Open Tatami 2018, можна тут.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

wizard-open-tatami-2019-vityaz Нова історія Всеукраїнського турніру Wizard Open Tatamiwizard open tatami 2019 vityaz  -

Attachment

wizard-open-tatami-2019-vityaz wizard-open-tatami-2019

Залишити коментар

(required)

(required)