Ольга Павленко про результати й події етапу КС-2019 в Будапешті

hungarian-cup-2019

Позаду черговий розіграш угорського етапу Кубка світу 2019 року з кікбоксингу WAKO. Цьогоріч це було 25-е проведення змагань світового рівня в Будапешті, на якому зібралася рекордна кількість учасників – понад трьох тисяч з 39 країн.

Потужним представництвом поїхала на турнір українська делегація, про що детально розповіла голова Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко:

«Разом з чималою за кількістю національною командою України на етап Кубка світу приїхали чотири віце-президенти Федерації кікбоксингу України WAKO – це Юрій Зубов, Катерина Єгорова, Сергій Руденко та Олег Барков. У кожного з них були свої задачі. Виявилося, що українська делегація була єдиною, хто приїхав з власним лікарем, фотографом, чотирма віце-президентами і, власне, президентом федерації. Тому що не всі приїжджають повним складом», – пояснила пані Павленко.

Немаленьким було представництво українців і в суддівському корпусі змагань. Так, на кожному з трьох рингів були українські судді – це Юрій Зубов, Костянтин Деморецький, Олександр Пацерук. На татамі від нас працювали Катерина Єгорова, Максим Єгоров, Роман Кроль, Олег Барков та Віталій Алайбов.

Не варто забувати, що лише кілька років залишилося до наступних Всесвітніх ігор. Наразі на кожному великому міжнародному турнірі відбувається як обкатка спортсменів, можливих претендентів на поїздку до Бірмінгему (США) в 2021 році, так і перегляд майбутніх суперників. Про що також згадала у нашій розмові Ольга Павленко:

«Акцент в Будапешті був на К-1. Ми переглядали вже ті категорії і ваги, тих хлопців, які готуються до Всесвітніх ігор 2021. Найголовніше у нас це були дорослі. Ми для себе виявляли бійців, їхні помилки і над чим нам треба працювати».

Нагадаємо, що відбір на Всесвітні ігри в Америці пройде на Чемпіонаті Європи у 2020 році.

Окрім того, в рамках Кубка світу в Будапешті відбулося засідання правління WAKO Європи, до складу якого входить і президент НФКУ.

«Подія в Будапешті була важливою особисто для мене, тому що проходило засідання правління WAKO Європи. Обговорювали, між іншим, Всесвітні ігри. Також говорили про Студентські ігри в Хорватії, стратегію роботи європейського бюро WAKO. Зняв з себе повноваження керманича WAKO Європа Рой Бейкер, який узимку 2019 року обійняв посаду президента Всесвітньої Асоціації Кікбоксерських Організацій. Тимчасовим виконувачем обов’язків керівника європейської організації WAKO обрали представника угорського кікбоксингу Іствана Кірелі (Istvan Kiraly), який раніше був Першим віце-президентом WAKO Європа», – повідомила Ольга Павленко.

Якщо ж повертатися безпосередньо до змагань і виступу українців, то підсумком триденного турніру стало друге загальнокомандне місце, попереду лише господарі. Голова української делегації в Будапешті задоволена продемонстрованим результатом.

«Мабуть, як мінімум, за останні десять років це вперше подібний результат. Я насправді задоволена виступом. В цілому, команда гарна, хлопці підготовлені. Командний спортивний дух у всіх був присутній. Тому сміливо можна говорити, що вояж в Будапешт видався вдалим. Безумовно, без помилок не обійшлося, але ми будемо над ними працювати.

Після цих змагань у нас відбудуться збори для дорослих в серпні і у вересні Кубок України. Далі спортсмени готуються на Чемпіонат світу. Нагадаю, що першість планети з кікбоксингу WAKO проводять раз на два роки. Через те, що в цьому році буде світ, конкуренція шалена, адже всі готуються до Всесвітніх ігор. Тому угорський етап Кубка світу був для нас дуже важливий для обкатки», – поділилася враженнями й планами президент Національної федерації кікбоксингу України WAKO Ольга Павленко.

Олександра Кузнєцова, прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO