Орфан Сананзаде – спортсмен року в Україні

zirky-2019-1

У п’ятницю, 5 квітня, відбулася традиційна щорічна церемонія «Зірки спортивного року». У номінації «Спортсмен року» переміг криворізький кікбоксер Орфан Сананзаде. Черговий титул Орфан здобув завдяки успішному виступу на Чемпіонаті Європи 2018 року та його визнанню світовою організацією WAKO «Кращим кікбоксером у рингу».

Вітаємо тренерський штаб збірної України, який своєю кропіткою працею робить з наших кікбоксерів переможців по всіх напрямках.

Відзнаку та цінні призи Орфанові вручила чемпіонка Олімпійських ігор та світу з біатлону Олена Підгрушна, яка була VIP-гостею заходу.

Окрім того, у події також взяли участь міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко та очільник Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

Національну федерацію кікбоксингу України WAKO на святковій церемонії представили президент Ольга Павленко, віце-президент Сергій Руденко, виконавчий директор Ірина Губарєва та радник президента НФКУ Лідія Шевченко.

Відзначимо, що церемонія «Зірки спортивного року» започаткована Спортивним комітетом України з нагоди Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

zirky-2019-2

zirky-2019-3

zirky-2019-4