Патріотичний формат Відкритого чемпіонату Житомирщини

1-Житомир-2018Минулими вихідними в Житомирі відбувся Відкритий чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO. У змаганнях взяли участь 165 бійців з Житомира, Бердичева, Новоград-Волинського, Коростеня, Радомишля, Брусилова, а також з Рівненської, Хмельницької та Вінницької областей.

Кращими на турнірі стали житомирські кікбоксери. Друге місце посіли представники Бердичева. Трійку найсильніших збірних замкнув Радомишльський район.

Окрім зазначених вище команд, до топ-6 відкритого чемпіонату Житомирщини потрапили спортсмени з Коростеня (4-а загальнокомандна позиція), Новоград-Волинського (5-ті) і Брусилівського району (6-ті).

Титул кращого бійця турніру 2018 року отримав Андрій Меленівський (Житомир), який виступав у розділі К-1 (до 71 кг) серед дорослих. А найбільш видовищним поєдинком чемпіонату тренери й судді визнали протистояння у фул-контакті (до 51 кг) серед молодших юніорів між Денисом Ярошем з Житомира і Владиславом Городиським з Бердичева.

Справжньою родзинкою турніру, на радість учасників й вболівальників, стали лицарські двобої під час урочистого відкриття змагань в житомирській дитячо-юнацькій спортивній школі «Авангард». Таке дійство було пов’язане із тим, що цьогорічний обласний чемпіонат вирішили приурочити до певних історичних подій України, а турнір-2018 назвали «Литовська доба».

За словами голови обласної федерації з кікбоксингу WAKO В’ячеслава Гопанчука, одним з головних завдань цих змагань є патріотичне виховання молоді. Проте першочерговою ціллю Відкритого чемпіонату Житомирського регіону, зауважив керманич Житомирського осередку Федерації кікбоксингу України WAKO, став відбір найсильніших спортсменів до складу збірної області задля участі у всеукраїнських змаганнях.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO

3-Житомир-2018

4-Житомир-2018

5-Житомир-2018

6-Житомир-2018

7-Житомир-2018