Перші п’ять клубів чемпіонату Львівської області

lviv-champ-2018Минулими вихідними визначили кращих на Чемпіонаті Львівської області, де боролися у всіх розділах кікбоксингу WAKO та були представлені всі вікові категорії. На турнір приїхали близько 140 учасників з 14 клубів регіону, які представляли такі міста: Дрогобич, Борислав, Стебник, Броди, Стрий і Львів.

Перемогу в загальному заліку виборола стрийська команда «Хануман», спортсмени якої зібрали в своїй скарбничці 15 нагород різного ґатунку. Другим й третім місцями заволоділи кікбоксери з Бродів і Дрогобичу: клуби «Гетьман» та «Еней» мають у своєму активі – по 12 медалей. За різницею перших місць другу сходинку посів бродівський «Гетьман».

До топ-5 також увійшли «Гладіатор» з Бориславу і «Юніон» зі Львова: у представників Бориславу – четверта позиція командного заліку з вісьмома відзнаками в доробку, тоді як львів’яни загалом вибороли сім медалей.

Як повідомили у місцевому обласному осередку Федерації кікбоксингу України WAKO, найпопулярнішими розділами за кількістю учасників на першості Львівщини стали К-1 і лоу-кік. Також зазначили, що серед учасників турніру було багато спортсменів у молодших вікових групах.

За підсумками регіонального чемпіонату буде складено збірну, яка представлятиме Львівську область на всеукраїнських змаганнях.

Нагадаємо, що одночасно з першістю Львівщини проходив Відкритий чемпіонат Черкаської області.

Прес-служба Федерації кікбоксингу України WAKO