Перші СтудЄвроІгри з єдиноборств: українці – найрезультативніші

eusa-combat-2019-1

Третього серпня у Загребі (Хорватія) завершилися змагання першого в історії Студентського чемпіонату Європи з єдиноборств, який пройшов під егідою Європейської університетської спортивної асоціації (EUSA). Кікбоксерський турнір у рамках цієї події зібрав представників 101 університету з 17 країн. Українська команда виступила напрочуд вдало, вигравши найбільшу кількість нагород – 15.

«Золотими» стали троє наших хлопців. У ринзі яскраву перемогу у фіналі до 81 кг розділу К-1 виборов Олександр Павлюк, студент Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. На татамі у лайт-контакті відзначилися Данило Демчишин (Львівський державний університет фізичної культури) у вазі до 84 кг та Марко Бойчук (Івано-Франківський коледж НУФВСУ) до 74 кг. Окрім того, Данило отримав додатку нагороду, адже його визнали найкращим бійцем у розділі лайт-контакт незалежно на вагової категорії.

На одну більше маємо срібних медалей. Половина з них здобута файтерами у поїнті: Віталій Соловей (Івано-Франківський коледж НУФВСУ) – у 63 кг, Олексій Пашков (Рівненський державний гуманітарний університет) – у 74 кг. Також «срібним» став Роман Щербатюк, випускник Черкаського державного університету ім. Б. Хмельницького, який змагався у лайт-контакті у категорії понад 84 кг. На ринзі в К-1 маємо віцечемпіонство Студентських європейських ігор з єдиноборств від Владислава Тюрменка (Національний університет фізичного виховання і спорту України) – у вазі до 75 кг.

Вісім нагород – із «бронзовим» присмаком. До золота у лайт-контакті Марко Бойчук додав бронзу в поїнт-файтингу (74 кг). Також двічі призером студентського єврочемпіонату з єдиноборств став Ілля Іванюк (Івано-Франківський коледж НУФВСУ), який посів третю сходинку у категорії до 63 кг у татамі-дисциплінах «лайт-контакт» і «поінт-файтинг». У PF серед призерів фінішувала й Аліна Кравчук, представниця Державного університету інфраструктури та технологій (понад 65 кг). У К-1 бронзові нагороди виграли Дмитро Шевчук (Хмельницький національний університет), до 67 кг, Наталя Мартюхіна (Донбаський державний педагогічний університет), до 65 кг, і Міріан Дундуа (Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут), до 71 кг.

Офіційний тренерський штаб студентської кікбоксерської збірної склали Юрій Зубов, Володимир Єрьомін, Олег Соловей. Очільником нашої делегації виступив віце-президент НФКУ Сергій Руденко.

Додамо, окрім кікбоксингу WAKO, на Студентських Євроіграх розіграли нагороди в карате, дзюдо і тхеквондо. У загальнокомандному підсумку збірна України посіла перше місце поміж 1300 учасників, які представляли 404 університети з 36-ти європейських країн.

Прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO

eusa-combat-2019-2

eusa-combat-2019-3

eusa-combat-2019-4